Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Prijava Bexon2

Ići dole 
+8
19gox95
SnipeRRR
Modesty Blaise
zax
SERBIA - Tweety
Trinity
Fica
bexon
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
bexon




Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.01.2012

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeSub Jan 28, 2012 12:21 am

Ime i prezime:Belmin Bakovic
Drzava/grad: Bih, Gradacac
Godine: 17:)
Igram CoD: 4 godine
Stil igre: Sniper? Did u mean - God?,m1,mp44,tomson,ppsh
Bivsi klanovi: Pandora,jedanjedini
X-fire: bexonbekks
Nick u igir:Pandora[#]Bexon i Bexon
Zasto bas Kameni: imate dobre server,i imate najbolji tdm pub gdje uvijek ima barem 1 admin Smile
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeSub Jan 28, 2012 2:38 am

A dobar si momak, ne mogu da poreknem, ali bi bilo bolje da se ukljucis i na forum malo Smile

a i na teamspeak
Nazad na vrh Ići dole
bexon




Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.01.2012

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeSub Jan 28, 2012 2:48 am

Rado cu doc na ts pa procaskamo malo,a na forumu sta treba da radim radicu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 3:03 am

Nadjoh te slucajno gdje nisam ocekivala. Komentar?

Bitange Forum
Call of duty 2 public servers» Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja» Korisnici skripti

[08.18.2011 15:59:06] [From #36 (VALID) ^1^^00Pandora^7|^4Bexon^7.] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found] I
Nazad na vrh Ići dole
SERBIA - Tweety

SERBIA - Tweety


Broj poruka : 63
Datum upisa : 25.11.2011

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 3:54 am

NE,NE, NE
Nazad na vrh Ići dole
zax

zax


Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.12.2011
Godina : 29
Lokacija : BiH

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 6:05 am

Trinity ::
Nadjoh te slucajno gdje nisam ocekivala. Komentar?

Bitange Forum
Call of duty 2 public servers» Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja» Korisnici skripti

[08.18.2011 15:59:06] [From #36 (VALID) ^1^^00Pandora^7|^4Bexon^7.] [KEY_MOUSE1 = +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2; -attack; wait 2; +attack; wait 2;-attack; wait 2][1 key binding match found] I

trinty to ti je obicna skripta za m1 klik 1 on pukne 2 metka..nije nista strasno..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ping-kings.com
bexon




Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.01.2012

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 6:13 am

a da nisi slucajno nasla pored IZVNUO SE!!!!! malo vecim slovima???????????
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 6:21 am

Znam zax da je to skripta a znam i da nije dozvoljena...Tako mos rec i jbg to je samo wh codehook kuracpalac. Malo karikiram ali koliko ja znam ne toleriramo takve pizdarije.

@ Bexon - je, nasla sam da si se izvinio, i sta sad? To je znacilo da si tamo obecao da vise neces koristit skriptu. Mene zanima jel to vazi samo na njihovim serverima ili svuda. Wtf sta se vredjas, nisam ti ja kriva sto si na toj listi.
Nazad na vrh Ići dole
Modesty Blaise

Modesty Blaise


Broj poruka : 69
Datum upisa : 09.09.2011

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 6:32 am

zax ::

trinty to ti je obicna skripta za m1 klik 1 on pukne 2 metka..nije nista strasno..

da je nemaš možda i ti ? Razz
Nazad na vrh Ići dole
bexon




Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.01.2012

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 6:40 am

,cuj to jel vazi samo za bitange serverpa naravno da necu koristit nigdje kad sam to upalio nisam ni znao da je zabranjeno,ne koristim to sta cemi. Prijava  Bexon2 3293151724
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 6:50 am

Ih sad kad su te copili tamo neznas sta ce ti:P Ta skripta je stara stvar, ja isto znam za nju pa mi nije nikad palo na pamet da je ukucavam. Sta da sad mislim o tebi?
Nazad na vrh Ići dole
zax

zax


Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.12.2011
Godina : 29
Lokacija : BiH

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 7:03 am

Modesty Blaise ::
zax ::

trinty to ti je obicna skripta za m1 klik 1 on pukne 2 metka..nije nista strasno..

da je nemaš možda i ti ? Razz

suti cucete ko.. Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ping-kings.com
bexon




Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.01.2012

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 7:24 am

misli ti sta oces,posaljem ti svoj cfg i izvadi log sa kameni servera pa vidi jesam ista koristio sto je zabranjeno osim kad je fico bio samnom na ts kikako me nesto vstr,jer sam imo neki madarski cfg,ajde vi dajte plusice ili minusice da ja ulazim ili ne u kamene,i da dodam na kamenim se niko nikad nije zalio na mene jer postujem pravila Prijava  Bexon2 4031127960 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SnipeRRR

SnipeRRR


Broj poruka : 190
Datum upisa : 20.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Bosna and herzegovina

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 7:48 am

pA DA ZAPOCNEM SA JEDNIM - Wink
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 7:51 am

E pa dobro reci cu ti sta ja mislim.
Prvo, mislim da seres da nisi znao da je skripta za M1 zabranjena jer da nije nebi je ukucavao dodatno nego bi bila u postojecem cfg-u igrice, zar ne?
Drugo, mislim da je svaki takav pokusaj sticanja nepostene prednosti nad "nubovima" koji igraju s difoltnim cfg-om:P jos jedan cavao u lijes igrice koja s proovima:p tvog tipa svaki dan sve vise gubi smisao. Da vadim log iz admina i provjeravam jesi li sta koristio na kamenima ili nisi, nemam vremena a i ne smatram da si toga vrijedan.
Trece, defitinivno imas moj glas. ZA, uninistall coda.
Nazad na vrh Ići dole
bexon




Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.01.2012

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 8:07 am

a jbg to je tvoje misljenje,a scripta to nisam ni znao sta je nasao neki cfg na netu probo i primijetio sam da mi se bolje lijepi i da m1 puca brze nisam ni znao da imam to dok me nisu krenuli kickat sa bitangi.jer nisam citer i pokusavam ovu igru odrzat na zivotu,da je ne upropaste,ja imam svoj cfg ali nekad probam i neicji drugi za koji cujem da je dobar,imam dobar comp scripta mi ni netreba pa zato da se ne smaramo sa tim. Smile ,i zaboravi da dodam ako neces da vadis log sa server nemoj ne napadat i ucit da ovo nije dobro ono nije dobro,posten sam igrac i uvijek cu bit.
Nazad na vrh Ići dole
zax

zax


Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.12.2011
Godina : 29
Lokacija : BiH

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 8:35 am

auu al mu rece xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ping-kings.com
Modesty Blaise

Modesty Blaise


Broj poruka : 69
Datum upisa : 09.09.2011

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 8:48 am

bexon ::
a jbg to je tvoje misljenje,a scripta to nisam ni znao sta je nasao neki cfg na netu probo i primijetio sam da mi se bolje lijepi i da m1 puca brze nisam ni znao da imam to dok me nisu krenuli kickat sa bitangi.jer nisam citer i pokusavam ovu igru odrzat na zivotu,da je ne upropaste,ja imam svoj cfg ali nekad probam i neicji drugi za koji cujem da je dobar,imam dobar comp scripta mi ni netreba pa zato da se ne smaramo sa tim. Smile ,i zaboravi da dodam ako neces da vadis log sa server nemoj ne napadat i ucit da ovo nije dobro ono nije dobro,posten sam igrac i uvijek cu bit.

nemoj se više braniti Prijava  Bexon2 569018088 Prijava  Bexon2 569018088
Nazad na vrh Ići dole
bexon




Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.01.2012

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 8:56 am

pa i jest najboljle da sutim,cekacu ja ficu i ostale da rasprave o meni a ne nekog ko je naso jednu mrlju i pravi od muhe slona Prijava  Bexon2 3293151724
Nazad na vrh Ići dole
19gox95




Broj poruka : 34
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 29
Lokacija : Hrvatska

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 9:17 am

JA sam ZA dobar je Very Happy vidim kako igra netrebaju njemu skripte Very Happy ali svejedno ih nemoj koristit Smile
Nazad na vrh Ići dole
zax

zax


Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.12.2011
Godina : 29
Lokacija : BiH

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 10:13 am

19gox95 ::
JA sam ZA dobar je Very Happy vidim kako igra netrebaju njemu skripte Very Happy ali svejedno ih nemoj koristit Smile

secer na kraju Embarassed Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ping-kings.com
blee

blee


Broj poruka : 57
Datum upisa : 15.12.2011
Godina : 39
Lokacija : mostar

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 11:04 am

bexon ::
a jbg to je tvoje misljenje,a scripta to nisam ni znao sta je nasao neki cfg na netu probo i primijetio sam da mi se bolje lijepi i da m1 puca brze nisam ni znao da imam to dok me nisu krenuli kickat sa bitangi.jer nisam citer i pokusavam ovu igru odrzat na zivotu,da je ne upropaste,ja imam svoj cfg ali nekad probam i neicji drugi za koji cujem da je dobar,imam dobar comp scripta mi ni netreba pa zato da se ne smaramo sa tim. Smile ,i zaboravi da dodam ako neces da vadis log sa server nemoj ne napadat i ucit da ovo nije dobro ono nije dobro,posten sam igrac i uvijek cu bit.

pa ak si ti lijepo primjetio to sve da se bolje lijepi i puca brze zasto nisi prekinuo odmah...NEGO TEK KAD SU TE UHVATILI???
svaki dodatak igri koji ti daje nerealnu prednost nad drugim igracima je varanje.
ak znas igrat znas..oprosti al VELIKO PROTIV...
Nazad na vrh Ići dole
Bratza

Bratza


Broj poruka : 147
Datum upisa : 28.11.2011
Godina : 36
Lokacija : Mostar

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 11:27 am

i ja varam pa sam opet loš bahahahahahahahah, ma ne zajebajem se ja sam dobar u kojim pozama igram a ti još varaš jeli cccccccccc protivvvv lol!
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 11:51 am

server +
forum -
zurba -
scripta suzdrzan



ukupno suzdrzan
Nazad na vrh Ići dole
bexon




Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.01.2012

Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitimeUto Jan 31, 2012 8:55 pm

ako nisam promijetio da je ovo ako nisam da je ono pa bogte dragi vidio imo sam 30 fps majketi bili ti ako ti se bolje lijepe otiso zamijenio cfg,nisam ni znao sta je to,sad znam i kad zelim probat cfg prvo vidim imal toga,ajde ljudi onaj naso scriptu ko da sam jebote na CB blacklisti igraca ne na bitange forumu sa scriptom za m1 scratch , i otto zurim da udem u klan jer ste ekipa za 5 i svidaju mi se tdm warovi,dosadio sd,i da stavim tag kamenih. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijava  Bexon2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijava Bexon2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Prijava-zax
» prijava!!!!!
» PRIJAVA <3
» Prijava za K.M
» eq prijava ;)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Prijava za klan-
Skoči na: