Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Istorija Kamenih

Ići dole 
+6
Herr Otto Flick
Tesla
Vrabac
SnipeRRR
bob
Fica
10 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimeNed Sep 25, 2011 11:56 pm

Posto me je par ljudi pitalo nesto o klanu, red je da napisemo koje slovo. Ovako je to pocelo...

25.10. 2005.

Acitivison izbacuje svoj 2gi deo slavne WW2 igrice Call of Duty. Mogu vam reci da je u to vreme Call of Duty 1 bio jebozovni pikan. Secam se da sam SP opeglao ko niko, preko 20 puta sigurno, dok ovaj CoD2 nikad nisam pesao SP Smile)

Dobro, nalazim igrice u casopisu (necu da pricam kako sam ja dosao u vezu sa Cod-om, to cu mozda kasnije) i instaliram.

Tada je imalo preko 6000 servera cini mi se na master listi ii svi su bili ebeno prepuni Smile) Saxon fighter i tada imao 60 igraca haha.

E sad, prvo nastaju Stone Boys(kraj 2005,, pocetak 2006) koje su napravili Nevolja i Serif. Malo kasnije Serif pravi zaseban klan poznat vama kao Kameni Momci . Vremenom, videce se da su Kameni stabilniji klan, u svakom pogledu, verovatno to je mnogo pvoezano i sa Serifom koji je Kamen prihvatio mnogo rasterecenije nego Nevolja Stons...

U to vreme, cini mi se da su Stones Team bili mnogo jaci, nisam previse upucen, al secam se onog tima - Lisac, Grizli, Del Boy, Andro, Nevolja ma bilo ih je jos, ali znam da su bili jaci od Kamenih Smile)

Kao i uvek, Stonsi su igrali sa modovima, bilo ih je 1000, Nevolja je svasta cackao stavljao itd. Kameni od pocetka su bili default sa sprintom, tako ostaje i dan danas Smile

Klan se sastojao od Serifa, Majora, Otok i Koleta a vrlo brzo dolaze Boxer, Vampir, Raketa, Karlo, Daca i F4. . Ja sam poceo da igram kada je F4 bio Bog igrice, doduse i Serif je uvek bio klasa iznad svih...

Pocinjem ozbiljnije da igram na Kamenima, i Serif me poziva u klan. Rado prihvatam, i tada je bilo mozda 10tak igraca. Poceli su warovi, znam da je moj debi bio protiv Stonsa. Ubili su nas ko miseve pig

Secam se tada, Game Trackera, Kameni su bili u top 50 servera, eh to vam je bilo raja da ne mos uci. Moras da kickas nekoga, a privatni slotovi su takodje uvek bili full. 32/32 Havarija Very Happy

Nakon mesec i malo vise u klan dolazi i Otto (uvek sam mislio da je zesci drkadzija :PP ) . Secam se da je bio jedini covek koji je bio napaljeniji na CoD od mene. Igrao je sigurno 10 sati dnevno Very Happy . Posle toga dolaze nam igraci kao sto su Andro, Tesla, Legija, Ch16, Hekler , pretpostavljate, Stronsi su se raspali po 15put tada :PP ...

Pocetak 2007. god

Server i dalje haos, 32 igraca, i primecuju se neki momci iz BL-a. Kasnije Serif ih sve grupno regrutuje i tu dolaze igraci kao sto su Pajo, Shojka, Amir, Djuk, Baba... Bilo ih je jos sigurno Very Happy .

E i tada je ja mislim pocelo ono jeboozvno rivalstvo sa Lan Warsima. Pricalu su da su medju jacim klanovima tu sa Balkana, a oni su uvek imali veliko postovanje za nas. Redjali su se warovi... Bili su bolji, sto jes jes. Fiber, Dejan, Gladijator nismo im bili ravni. Tada znam da smo izgubili 3 vezana wara i razmisljali da vise ne igramo sa njima Very Happy

Negde pocetkom 2008. godine doslo je jos par dobrih igraca Deki, Joja, Vrabac, Korg, Hetman, Kiko, Neca... Cenim da je u svakom trenutko bilo makar 5-6 kamenih na serveru, i cuveni Shojka Buster Very Happy . Server su u to vreme okupirali Bugari, Ivo Bg, Iveta, Danko jbm li ga jos ih je bilo Very Happy

Kasnije malo, zaista nismo imali konkurente na TDM-u. Poceli smo glatko da pobedjujemo i LW. F4 ih je izuvao, Boxer takodje, Major pa bila je skroz jaka ekipica. Pobedjivali smo, i to prilicno ubedljivo... Padali su Veterani, Stonsi, LW, LWMne, MKD, Novj, Vojnici, B.O.B. , Lavovi, Strongsi, Elite, Serbia Clan, Bulletprofzi...

Bili smo bas klan koji su drugi mrzeli, jbg nije da nas hvalim, al bilo smo najjaci tada Cool .

Pridruzuju se i Cool, Deki, 3n, Iveta, Bob, Prah, Nidzo, Sever, Krigla, Ubica, Wasili, Smrt... Eheheh, kad se setim, Bob i Joja, kako sam ih mrzeo Razz odvratni su mi bili, ovaj pumpu a ovaj tomson, pa izuju ceo server...

Negde Januar 2009. secam se war sa Veteranima. Ja nesto bolestan, igra mi se war, a Mare ko i uvek ostar Smile) . Tada prvi put upoznajemo Modesty i Milku a epilog wara je bio sledeci :

Istorija Kamenih Cod2mp10

Istorija Kamenih Cod2mp11

I prvi put iskreno dobijamo priznanje da smo bolji Razz Red je bio haha.

Elem, Stonsi nsita novi, raspadaju se, odlaze neki igraci iz Kamenih kao sto je Vampir, Boxer je sve redji, nema ni Dace... Banja Luka momci i dalje aktivni ali sve manje...

Server i dalje pun, doduse manje, al opet ima igraca Smile) . I tada gubimo konacno jedan war od Vojnika. Zasluzeno pobedjuju, bolje igrali, mi nismo bili na nivou i eto Very Happy . Kuze nam napravio pometnju Smile) .

Tamo negde Avgust 2009 dolaze nam Milko, SnipeRR, Zex. Ali vec pocinje da skripi polako. CoD2 sve manje igraca, Kameni sve prazniji (da se razumemo, meni je tada 15 igraca bilo malo, nvikao sam igru 15vs15 Smile ). Masa prelazi na CoD4 i pocinje aktivno da igra, odlaze jos neki igraci i polako sve slabije psotajemo aktivni.

Pocetak 2010. Server i daje imamo, igramo po neki TDM war, ali sad krecemo lagano i na SD. IGrali smo i ranije, ali nije nam bilo zanimljivo. Tu bas i nemamo neke rezultate pa se cesto desavalo da izgubimo. Opet LW su nas mlatili na SD, docekali su svojih 5 minuta jbg Very Happy...

E onda dolazi jedan period, cini mi se 6 meseci kada je sve umrtvilo. Ja sam pauzirao sa CoD-om, Kamenih nije vise bilo, server i forum ugaseni... Slab kontakt sa clanovima... Jbg verovatno se ne bi opet ni sastavili da Otto nije dao pare i uplatio server. Medjutim i to je kratko trajalo 3 meseca smo bili aktivni i opet isto...

To je trajalo sve do ja mislim Juna sad ove godine, kad smo Otto, Korg, Vrabac i ja uspeli da sakupimo ekpicu po poceli opet starim putem. Ali ne mogu da kazem da je bilo tesko, svi Kameni ko da su jedva cekali da se vrate, a mozda je i trebala ova mala pauza Smile) . Istina, vrbovali smo dosta igraca na staro ime, ali sta ces Embarassed

Vrabac i ja placamo server i polako krecemo u akciju. Dotle se igralo na SD, pricamo na ts, islo na druge TDM servere i tako.

Sve ostalo znate Istorija Kamenih 3850715038

Ako se setim dodam ja jos toga Smile)

I da, Kameni imaju i par videa. Uglavnom pralvjenih od strane Boxera i Vampira :


Usrani Bulletprofzi varaju ko i uvek Smile)


Boxerov video koji je tu da nas podseca na ono sto smo nekad bili, suza mi kanula Rolling Eyes


Poslednji put izmenio Fica dana Pet Nov 25, 2011 12:53 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
bob

bob


Broj poruka : 101
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 51
Lokacija : Skopje

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimePon Sep 26, 2011 12:36 am

Svaka cast Fica.

Redno je bilo da neko da cas istorije.

Ja sam skoro svakog od nabrojanih video preko nisana Istorija Kamenih 759368723

Nisam imao cast da upoznam mislim samo Majora i nisam siguran za Vampira a i ovih od stonsa: Lisac, Grizli, Del Boy

p.s. vrlo mi je drago shto sam te nervirao. sad znam da mi trud nije bio uzaludan Istorija Kamenih 3293151724
Nazad na vrh Ići dole
SnipeRRR

SnipeRRR


Broj poruka : 190
Datum upisa : 20.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Bosna and herzegovina

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimePon Sep 26, 2011 2:04 am

Bravo fico....
Velika mi je cast biti dio historije kamenih mda sam kratko vrijeme tu ali opet čast je to (:
I nego da dodam jos nesto...jako me interesuje Razz
Na proslom forumu pa evo i na ovome puno se prica o tom F4
msm da nisam imao prilike igrati snjim pa ako ima neki video ili nesto da vidis stvarno kako je igrao...jer ne vidis da igra vise...:/
Nazad na vrh Ići dole
bob

bob


Broj poruka : 101
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 51
Lokacija : Skopje

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimePon Sep 26, 2011 2:15 am

Njega i serifa najsigurnije sledja....... Normalno mislim upucati ga...

Mnogo jak igrac puskom. Nadam se da sam i njega malo bar iznervira s thompsonom cheers
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimePon Sep 26, 2011 2:56 am

Dobro sad mislim da bi ga oduvao Snip, ali ranije je bio fantazija, dobro bilo je boljih, i uvek ce biti, ali je jednostavno bio je za nas u to vreme nedodirljiv.

Ja mislim da su tada druga vremena bila Smile)


Poslednji izmenio Fica dana Pon Sep 26, 2011 3:08 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimePon Sep 26, 2011 2:58 am

Bravo istoricar!
Tesko ces naci negde njegov snimak, mada navrati pokoji put al sa drugim nickom na neki levi server, i nije vise to to
Kako da ne pomenes Legiju i Asterixa Laughing
Evo par slika warova cisto da ljudi vide s kim smo sve pikali

Bugari Laughing

Istorija Kamenih Shot0038


Vojnici koji su tad bili nobovi
Istorija Kamenih Shot0051


pig pig pig

Istorija Kamenih Shot0057

P.S. SnipeRRR, jesi ti ovaj sarakuzza?

Cuveni win za 1 kill, 4v5

Istorija Kamenih Shot0061


Pranje Crying or Very sad

Istorija Kamenih Shot0070


Protiv 3 proa i 2 lowa study

Istorija Kamenih Shot0083

Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimePon Sep 26, 2011 3:00 am

I legendarni, samo za kolegu, koji smo ustvari remizirali a ne pukli Surprised Surprised

Istorija Kamenih Shot0085

Istorija Kamenih Shot0086

Istorija Kamenih Shot0087

Istorija Kamenih Shot0088
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
Tesla

Tesla


Broj poruka : 89
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Zagreb, RH

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimePon Sep 26, 2011 3:10 am

HAhahaha mikini fanovi, hah to su bila vremena Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimePon Sep 26, 2011 3:16 am

To Milane cheers

Evo malo da pojasnimo. Mika je bio u KM jedno 15 dana pa je otisao, ne bih sirio pricu :PP I u to ime resili smo da napravimo klan Mikini Obozavaoci. Naravno, opalili smo 1 brzinski i zajebantski war.

Ovako je cini mi se bilo :
#1 - Fica
#3 - Otto
#4 - Tesla
#6 - Deki
#8 - Vrabac

I naravno sve smo ovo bez Serifovog znanja jer smo se bojali da ne odletimo iz Km rabbit
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimePon Sep 26, 2011 3:26 am

90 posto tacno fico,samo sto tu ima jos dosta toga ko bi se sjetio
istina je da smo svakog odnosili al smo i od lw redovno pucali...mislim da smo ih dobili samo 1,2 put
od vojnika smo pukli jednom i to kad smo se bili ponovo skupili ti,ja,vrabac i korg nakon mjeseci neiigranja,a sjecam se da sam ja jedan war izvuko prije toga kad sam na zadnju mapu doso mrtav pjan ali nije bilo prvi put :DDD
I zaboravio si da napomenes Moniku :PPP mada proslo je masa clanova kroz klan tako da se ne moze sve pohvatat



p.s. cini mi se da je i neca bio u mika funs a mozda sam se zajebo


Poslednji izmenio Herr Otto Flick dana Pon Sep 26, 2011 3:30 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimePon Sep 26, 2011 3:27 am

a jbt koliko sam pisao da odgovorim i zabague mi jebeni laop top i nista nisam poslao
AAAAAAAAAAAAAAAaa ne verujem ! Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
SnipeRRR

SnipeRRR


Broj poruka : 190
Datum upisa : 20.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Bosna and herzegovina

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimePon Sep 26, 2011 3:40 am

hmm ima nesto SS na vojnici forum pa kad ih skinem postavicu ih ovdje (:
i vrabac nisam ja taj sarakuzzza...svidjeo mi se kasnije nick pa sam malo furao ga Very Happy
aj valjda ce se F4 kada vratiti cod-u pa da ga vidim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimePon Sep 26, 2011 3:45 am

@Otto - Pa pazi nisam se setio svih jbt, ko bi ih se setio Smile) Ma dosta se igralo sa LW nisam ni sam sigurann. Neca moguce da je igrao i ovaj war, ali ja se secam zaista nas 3, za Dekija nisam 100% siguran, al ne mari Smile

@Loody - Pisi opet Razz

@SnipeRRR - Ma i da ga vidis sad, nije to to. Pre 4 godina je bila druga slika, druga prica, nije ni malo isto Smile
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimePon Sep 26, 2011 3:51 am

da je doktor osjetio F4ILUREA nebi ni pomislio da je pro Very Happy

mada je i otto bio lud tad posto sam visio citav dan i gledo fore od serifa i f4,tako da se znao omac skor 49-0 16 vs 16 Very Happy

a i andro je privca za sebe bio,vazda u sredini tabele sa ludackim skorom xD
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Prijedor

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimePon Sep 26, 2011 4:12 am

Herr Otto Flick ::
da je doktor osjetio F4ILUREA nebi ni pomislio da je pro Very Happy

mada je i otto bio lud tad posto sam visio citav dan i gledo fore od serifa i f4,tako da se znao omac skor 49-0 16 vs 16 Very Happy

a i andro je privca za sebe bio,vazda u sredini tabele sa ludackim skorom xD
Nisam ja rekao da sam PRO...to ste mi takav naziv ovamo u rosteru napravili....al taj igrac je TDM mozda a ja sam SD igrac.....svaki bot zna uzeti automat i jurcati po mapi.... postujem samo RIFLE I SNIP IGRACE ostalo necu da cujem!Jasno!
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimePon Sep 26, 2011 4:39 am

on je rifle igrac a tad se samo TDM igro o_O ..capisi???
Nazad na vrh Ići dole
SnipeRRR

SnipeRRR


Broj poruka : 190
Datum upisa : 20.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Bosna and herzegovina

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimePon Sep 26, 2011 10:53 pm

Istorija Kamenih Kameni2
Istorija Kamenih Kameni1[img][/img]
Kad ufatim vremena postavim jos...SmileIstorija Kamenih Kameni12
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 1:54 am

A sramota jbt svuda sam ja prvi, uobrazicu se... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 7:20 am

Jebga tad si se moro dokazivat... i ja sam takav bio u pocetku pa je doslo vrijeme da me smjenis kao vodeci pro...nadam se da ce doc neka nova nada i tebe da smjeni xD (bojim se tesko Very Happy)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 11:03 pm

Herr Otto Flick ::
Jebga tad si se moro dokazivat... i ja sam takav bio u pocetku pa je doslo vrijeme da me smjenis kao vodeci pro...nadam se da ce doc neka nova nada i tebe da smjeni xD (bojim se tesko Very Happy)

a jbg kad je necu u kamene sumnjam ce se se pojavit jos kakav PRO... afro

hahahahahaa
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 11:06 pm

Ne Cotha, veruj nam, to sto ti neces u Kamene, zadovoljstvo je nase Istorija Kamenih 825224923
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 11:12 pm

kupim jednu tvoju foru..

Niste mi sexy,ja volim malo starije hahahhahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 11:14 pm

Kad te zasite te stare, trazices ti mladje Razz
Nazad na vrh Ići dole
zex

zex


Broj poruka : 40
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 51
Lokacija : novi sad

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimeSub Okt 08, 2011 7:52 am

ah istorija i uspomene

idemo svi zajedno u bolje sutra

kad padne sneg imacu vise vremena da radim ovakve stvari

cast mi je sto imam prijatelje u kamenima cheers cheers cheers

https://www.youtube.com/watch?v=Sy77ZprkEnQ
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitimeSub Okt 08, 2011 11:14 am

To Zexxxx bounce

Uvek ces biti Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Istorija Kamenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija Kamenih   Istorija Kamenih Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Istorija Kamenih
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Zabava :: Svastara-
Skoči na: