Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 OMG sta sam iskopo

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

OMG sta sam iskopo Empty
PočaljiNaslov: OMG sta sam iskopo   OMG sta sam iskopo Icon_minitimePon Sep 26, 2011 2:19 pm

ludi94
Registrirani korisnik

Registracija: Sep 2008.
Postova: 1

Thumbs up CoD2 Stone Cup
Odlučili samo organizirati CoD2 natjecanje. Prvenstveno radi promidžbe prijateljskih odnosa. Odnosa među igračima te odnosa među timovima.
Natjecanje bi se trebalo održati početkom 4.10.

Za sada bi se vršile prijave ekipa za natjecanje. Prijave bi trajale do 1.10, poslije toga roka nema prijava.

Da ne bi pravili cirkus na forumu ili na stranici, prijedlog je. Prijave na mail; team@stoneboys.com

Prijava bi trebala sadržavati Ime i kontakt lidera, te imena članova teama koji će sudjelovati u waru.

Team za natjecanje treba imati 6 članova, i jedan na klupi. Ako nekome zaglavi veza ili što već. Do 1.10 treba dostaviti prijave. Poslije toga roka nema mijenjanja sudionika natjecanja, osim više sile, bolesti i slično. No za to treba dostaviti opravdanje.

Na forumu otvorimo posebnu kategoriju Stone Cup 2008, pa ćemo tamo usuglasiti ostalo.
Sve prijave koje stignu, imena članova i lider kontakt ćemo objaviti u posebnoj rubrici na naslovnici.

Nagrada najboljem je satisfikacija da je najbolji te druga nagrada server 30 slot na 4 mjeseca. Tada ćemo održati drugo natjecanje, pa će pobjednici zadržati server ili će ga preuzeti neka druga ekipa.

Ekipa koja odnese pobjedu će dobiti puno kontrolu nad serverom, bez miješanja s naše strane. Pri tome će joj se pomoći u koliko treba, oko moda, mapa ili šta trebadne.. Server će nositi obilježja te ekipe.

Kako vidite na našeme serveru u dnu monitora vam piše posjetitewww.stoneboys.com Jedini uvjet je da to ostane, s tim da će pisati sledeće. Najboljem teamu za Stone Cup 2008.

Ako bude zainteresiranih, odmah po prijavi server ćemo zaključati. Svi lideri će dobiti pass od servera, tako da bi se na serveru, (do dana početka natjecanja), skupljali samo potencijalni natjecatelji. Odmjeravali snage ( ne igrali warove ) tek onako, igrali mješano i upoznavali se.

Za sada toliko; Stone Boys Team

-Detaljnije nahttp://www.stoneboys.com/
ludi94 is offline Odgovori s citatom
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

OMG sta sam iskopo Empty
PočaljiNaslov: Re: OMG sta sam iskopo   OMG sta sam iskopo Icon_minitimePon Sep 26, 2011 10:09 pm

Odlicno Otto, prijavi nas Smile
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

OMG sta sam iskopo Empty
PočaljiNaslov: Re: OMG sta sam iskopo   OMG sta sam iskopo Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 1:15 am

Je l' otvara vama njihov WEB ?
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

OMG sta sam iskopo Empty
PočaljiNaslov: Re: OMG sta sam iskopo   OMG sta sam iskopo Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 1:37 am

tesko ce otvorit jel web ne postoji od 2008 :DD

rijec je o davnom turniru koji nije odrzan iz p[oznatiih razloga :pp
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

OMG sta sam iskopo Empty
PočaljiNaslov: Re: OMG sta sam iskopo   OMG sta sam iskopo Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 3:07 am

iskreno malo sam krenuo da citam pa me mrzelo, i rek'o ae da pogledam WEb, kad ono TAKI Smile Nema nista rabbit
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

OMG sta sam iskopo Empty
PočaljiNaslov: Re: OMG sta sam iskopo   OMG sta sam iskopo Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 7:16 am

pomislio sam da si ti ovo piso al sam se sjetio da je bio jos jedan ludi sto te kopiro xD

evp jos jedna od mekya Very Happy

http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=8518.0
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

OMG sta sam iskopo Empty
PočaljiNaslov: Re: OMG sta sam iskopo   OMG sta sam iskopo Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 9:53 am

Pitao sam meky-a da l' igra cod,kaze da slabije jer sljaka(zamislite zaposlio se,ko ga znam ukapirace) Smile Nikad nije kuci,radi za tcom koliko sam ga ukapirao Smile
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

OMG sta sam iskopo Empty
PočaljiNaslov: Re: OMG sta sam iskopo   OMG sta sam iskopo Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 10:15 am

Meky se zaposlio?? Aahahahahhaha aj da i to cuje hhahaha
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

OMG sta sam iskopo Empty
PočaljiNaslov: Re: OMG sta sam iskopo   OMG sta sam iskopo Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 11:05 am

Ozb ti kazem Smile hahahhaha KRALJ Smile
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

OMG sta sam iskopo Empty
PočaljiNaslov: Re: OMG sta sam iskopo   OMG sta sam iskopo Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 9:20 pm

Gadovi, ko da je sramota radit. Uostalom, to mu nije prvi pokusaj Razz
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

OMG sta sam iskopo Empty
PočaljiNaslov: Re: OMG sta sam iskopo   OMG sta sam iskopo Icon_minitimeČet Sep 29, 2011 12:51 am

Niko nije rekao da je sramota raditi, nego je malo komicno od strane Meky-a, znajuci kakav je on Smile Nikad nije bio za to, visio je na cod-u itd itd.. Smile Znamo se Triny Smile Cool
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

OMG sta sam iskopo Empty
PočaljiNaslov: Re: OMG sta sam iskopo   OMG sta sam iskopo Icon_minitimeNed Nov 20, 2011 1:58 pm

Nek stoji, mozda se neko seca ovih gluposti albino preneseno u celosti:


Trinity:

« Odgovor #1 : Rujan 24, 2008, 09:35:34 »

Za one koji mozda ne znaju puno...

Atmosfera pred Stone Cod Cup 2008:

- jedva čekam taj pokolj Smile Cool Meky/Stone boys
- ako nista dobicemo vas Smile Smile Ticco/LW
- Zna se ko osvaja Cool Cool Cool Cool Razz Razz Gatalorazer/Stone Boys
- Tko tko??? Mi samo hocemo da se dobro zabavimo... i nadam se da cemo se uskoro naci na janjetini Smile Ciko/LWMNE
- Eto da bude posteno dat cemo vam 30 kill prednosti Snuff/LWMNE
- nije fer,mi ćemo vama Smile Smile Smile Smile Razz Meky/Stone Boys
- ma sta vam je ljudi mi se nespremamo nikako, bit cemo najlosiji na ovom cupu, igramo samo 4fun
snuff nema pojma, a ja jos manje Ciko/LWMNE
- ja mislim da nema niko sanse protiv njih (LWMNE) Carp Clan Poot
- a jooj moj nevolja, evo ja ti stvarno kazem ono bas stvarno nespremam se nimalo. evo pogledaj na game tracku. jedino sto se spremam jest za janjetinu. i jedva cekam da se nadjemo. Very Happy
ali to sto se mi ne spremamo nemora znaciti da cemo biti lak plijen, naprotiv pruzit cemo najjaci otpor samo da nam svima bude jos zanimljivije i zabavnije Smile Smile Smile Smile Ciko/LWMNE
- Mi smo razradili taktiku. Mi cemo se posakrivat,a Malog Matka pustit s lanca. Tako da nemate šanse. Smile Razz Snuff/LWMNE
- Komentiraju se stari rivali. SB LW a CAC? mislim da će nam svima zadati brige i namučiti nas. Dečki su često kod nas. Dobri igrači, imam običaj reći kamperi Jezik no tako se igra war. Par ih je jako dobro s snajperima. Po meni su jedni od favorita ne ovome cupu. Komentatori gledaju u pogrešnom smjeru. Lopta stiže s druge, s ne očekivane strane. Sad Razz Razz Razz Nevolja/Stone Boys
- Nemam sta dodat Sirast VIDIMO SE PREK NIŠANA!! Cool Razz Juk@/[C.A.C.]
- podmladak (LWCT) ce proci dobro ako nista pobjediti nas stare prde Cool Ticco/LW
- cup je super i lijepo od vas sta ste ga org.. Josip/cod //
- u kak osmo dobri Smile Razz FLIPER/Kameni momci (OMG KOMENTARA :S prim.aut.)
- samo jos da instaliram cod2 pa cu sve da ih prebijem... Misko Ajkul@/LWMNE Razz

Eto zivo je i do 1.10 jos otvoreno za prijave i izmjene timova, bit ce rata cini se Smile Smile , dodjite, sudjelujte, pobijedit ce najbolji i naravno, cod Smile Smile Smile Smile

vise na www.stoneboys.com



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------



Her Otto Flick
Opći Moderator

« : Prosinac 29, 2008, 12:16:52 »

evo jedna anketica koja vam se mapa najvise svidja Smile

Trinity:

Toujane je meni najbolja, onda Burgundy pa Matmata i El Alameyne.
Krave Smile su mi bezveze, a one s puno kuca tipa Leningrad isto ne mogu smislit. Probala sam dosta novih, ali ove originalne su mi ipak najjace. Coalmine nije los za snajp vjezbat, ona vasa nova super mario mi je ...ah ...neobicna Smile Smile

Her Otto Flick:

e trin volis ove pustinjeske Smile

meni su najbolje matmata i villers-bocage
a i krave volim Wink

Deki:

najbolja: tojoune
2 najbolja:carenthan
3 najbolja:burgundi
za sniper: svih


------------------------------------------------------------------------------------------------------


Neca:


Odg: ANZIO
« Odgovor #48 : Studeni 13, 2008, 11:58:05 »

jooooooooj sve se plasim ove mape kad igram protiv andra a on uzo sniper Smile

Deki:

NA OVU MAPU MOZEMO DA STAVIMO NAGRADNI KVIZ


GDE JE ANDRO?


A STA VI KAZETE?

Venom:

Moguce da je u WC-u, nisam siguran.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


FLIPER:


ANDRO Very Happy
« : Lipanj 24, 2008, 11:13:38 »

Danas, pricaju metak i sunjo :
- Sunjo ides na bazen?
- Nemogu pao sam na uvo, pa mi curi krv? - ja se malo uplasi , nato ce Andro:

- Neces ti dugo, aj mi prodas graficku Smile Smile Smile Smile hahahahhahahah Smile Smile

Very Happy indijanac


:SSSS Vecina iz davne 2008. study

Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

OMG sta sam iskopo Empty
PočaljiNaslov: Re: OMG sta sam iskopo   OMG sta sam iskopo Icon_minitimeNed Nov 20, 2011 3:38 pm

hehe jebte dje ovo iskopa,valjalo bi se jos nesto nac ..to su vremena bila :DD
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

OMG sta sam iskopo Empty
PočaljiNaslov: Re: OMG sta sam iskopo   OMG sta sam iskopo Icon_minitimeNed Nov 20, 2011 9:27 pm

Loool, to je vrijeme prije F4 Razz kad sam jos igrala garandom i snipe mi nije pado na pamet ni u bunilu pa su mi i krave bile bezveze i nisam ni isla na njih.

Tad su doduse rijetki igrali snajpom, mada je ekipa iz LWMNE vec pocela prelazit, tompsoni i mp-ovi su padali u zaborav zbog riflanja. Najbolji dani, za LW svakako, danasnji LW nije ni sjena LWMNE i mislim da nikad vise nece ni bit tako jak. Zajebanti i skilleri Misko Ciko i Snuff su okupili sjaju ekipu i drzali je zeljeznom rukom, i sve je oslo k vragu kad su se ostavili coda.
U prilog tome komentar jednog od lidera - -" samo jos da instaliram cod2 pa cu sve da ih prebijem..." Misko Ajkul@/LWMNE.
Imali su se zasto puvat, iako Misko bi se puvo i da nema, samo ako je popio koju vise, legenda je to Laughing
Neka si ovo naso, bas me razveselilo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

OMG sta sam iskopo Empty
PočaljiNaslov: Re: OMG sta sam iskopo   OMG sta sam iskopo Icon_minitimeNed Nov 20, 2011 9:50 pm

Dobra arhiva mali. Nego nista od toga posle nije bilo, jer je gsn N@ opet otkazao? hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





OMG sta sam iskopo Empty
PočaljiNaslov: Re: OMG sta sam iskopo   OMG sta sam iskopo Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
OMG sta sam iskopo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Zabava :: Svastara-
Skoči na: