Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pozz svima

Ići dole 
+2
Vrabac
Max5297
6 posters
AutorPoruka
Max5297

Max5297


Broj poruka : 36
Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 27

Pozz svima Empty
PočaljiNaslov: Pozz svima   Pozz svima Icon_minitimeČet Okt 06, 2011 5:50 am

ev da zapocnem..nemam puno sati coda jer sam nedavno poco igrat i zelio bi u ovaj klan jer je extra,,imam oko 250h..od toga je sigurno bar 200 na kamenim..nekad mi i brat igra na ovom profilu...to je veecinom da dobijem vise h..ja sam trenutacno pod nickom ^oHell Boy MadMax i ak ikom od kamenih momaka neko nest kaze s ovog nicka to je moj brat ignorirajte ga jer ne zelim ban..uglavnom ko me zeli dodat max5297 ..ovo o bratu kazem jer je reko jednom korgu da jede govna pa je dobio ban..tak da sam kickajte..pozdrav Smile
Nazad na vrh Ići dole
Max5297

Max5297


Broj poruka : 36
Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 27

Pozz svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozz svima   Pozz svima Icon_minitimeČet Okt 06, 2011 5:52 am

i da zaboravio sam stavio sam par viceva pa ak netko hoce nek pogleda..neki su cak smijesni..al zadnji je extra Very Happy xD pu sto baba vozi hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Pozz svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozz svima   Pozz svima Icon_minitimeČet Okt 06, 2011 6:16 am

Dobrodosao na forum, veoma si cesto na serveru al ipak odma da ti kazem da probas da gurnes brata sto vise na stranu, dosad smo imali samo losa iskustva sa tom mladjom bracom kojima je jezik brzi od pameti. I opusti se za te sate, nije to sve u codu, jebo to ako ce brat da ti digne koji sat gore a da pritom pocasti nekog necim sto ne zasluzuje. Igraj za sebe, ne za sate.

P.S.
Citat :
stavio sam par viceva pa ak netko hoce nek pogleda..neki su cak smijesni..

Pozz svima Laugh3 Pozz svima Laugh3 Pozz svima Laugh3 Kralj Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Pozz svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozz svima   Pozz svima Icon_minitimeČet Okt 06, 2011 7:20 am

napravi bratu drugi profil pa nek igra,posto ako brat bude igro s tagom i nesto usere nece me zanimat ko je bio Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Max5297

Max5297


Broj poruka : 36
Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 27

Pozz svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozz svima   Pozz svima Icon_minitimeČet Okt 06, 2011 8:19 am

sve je rjeseno napravio sam mu drugi xfire Very Happy geek
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Prijedor

Pozz svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozz svima   Pozz svima Icon_minitimeČet Okt 06, 2011 8:33 am

treba ovog malog regat da nam malo popravi prosjek godina Razz Smile
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

Pozz svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozz svima   Pozz svima Icon_minitimeČet Okt 06, 2011 9:54 am

vidjao sam ga,nije los decko ...igra cesto Smile Mada mene iskreno nikad nije nista rekao, al' je sad ok ako si mu napravio novi profil Wink
budi jos na serveru kao i do sada...
I naravno dobrodosao na forum Smile
Nazad na vrh Ići dole
Max5297

Max5297


Broj poruka : 36
Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 27

Pozz svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozz svima   Pozz svima Icon_minitimePet Okt 07, 2011 4:25 am

i sta sad fica zbog ovog sto je reko vraba sto ja nisam reko mozd moj brat al prije jer ovih dana pratim kad igra i neigra na mom profilu..ima novi..i zbog toga sto je bilo sad ja nemam priliku dobit klan..a stvarno a svi su rekli da se slazu..cak i ti..jer ako dobijem klan 100% necete vidjet mog brata na vasem serveru..mozd i bude tam al garantirano nece psovat..al to sad nije ni vazno kad si se odlucio..puno hvala vrabac... Pozz svima 569018088 Sad Neutral hvala na prilici jos jednom
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Pozz svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozz svima   Pozz svima Icon_minitimePet Okt 07, 2011 4:40 am

Pa jesmo ti nas 3 rekli da promeni nick? Jesmo li? Takodje smo ti napomenuli da smo imali losa iskustva sa time i da obratis paznju na to? Ali ti to nisi ...
Nazad na vrh Ići dole
Max5297

Max5297


Broj poruka : 36
Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 27

Pozz svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozz svima   Pozz svima Icon_minitimePet Okt 07, 2011 7:36 am

pa promjenio je nick i profil..sad se zove BulleT..mislim..napravio sam sto ste rekli..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pozz svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozz svima   Pozz svima Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pozz svima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Zabava :: Svastara-
Skoči na: