Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 problemi problemi...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Max5297

Max5297


Broj poruka : 36
Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 27

problemi problemi... Empty
PočaljiNaslov: problemi problemi...   problemi problemi... Icon_minitimeUto Okt 11, 2011 6:54 am

dal netko zna zast mi se vise ne ubrajaju bodovi u moj nick..kad god udjem promjenim al uvijek u isto bio sam 8 s 5.20k killova sad sam deseti i vise se ne ubraja...^oHell Boy MadMax i da el mogu vidjet kojim bojama mi je bio stari nick da nisam slucajno zamjenio..tu vidio sam puno svojih nickova u score listi al ovaj mi je novi i vecinom stalni... confused Question
Nazad na vrh Ići dole
Tesla

Tesla


Broj poruka : 89
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Zagreb, RH

problemi problemi... Empty
PočaljiNaslov: Re: problemi problemi...   problemi problemi... Icon_minitimeUto Okt 11, 2011 7:07 am

Stvarno problem Very Happy Nezz momak šta je samo ti nama igraj pod bilo kojim nickom i manje se nerviraj oko CoDa iziđi iz kuće Razz
Nazad na vrh Ići dole
Max5297

Max5297


Broj poruka : 36
Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 27

problemi problemi... Empty
PočaljiNaslov: Re: problemi problemi...   problemi problemi... Icon_minitimeUto Okt 11, 2011 7:33 am

lol tam pise nick a mislim da sam zamjenio neku boju i tam se ne vidi koja je i neide mi vise score... Crying or Very sad problemi problemi... 569018088 lol!
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

problemi problemi... Empty
PočaljiNaslov: Re: problemi problemi...   problemi problemi... Icon_minitimeUto Okt 11, 2011 8:52 am

Max5297 ::
lol tam pise nick a mislim da sam zamjenio neku boju i tam se ne vidi koja je i neide mi vise score... Crying or Very sad problemi problemi... 569018088 lol!
Sto ti rece Tesla,izadji malo napolje Smile opusti se...
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

problemi problemi... Empty
PočaljiNaslov: Re: problemi problemi...   problemi problemi... Icon_minitimeUto Okt 11, 2011 11:29 am

Temu sam ti prebacio u odgovarajucu sekciju.

Odgovor, kada promenis bilo sta, znaci dodas ^ na nick, dodas neko slovo, znaci bilo koji znak, gametracker to automatski definise kao novi nick i pocne da broji od pocetka skor. Ako oces vrati opet identican nick i nastavi ce da ti broji kao i ranije.
Nazad na vrh Ići dole
Max5297

Max5297


Broj poruka : 36
Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 27

problemi problemi... Empty
PočaljiNaslov: Re: problemi problemi...   problemi problemi... Icon_minitimeUto Okt 11, 2011 9:08 pm

pa ja sam uvijek na istom vidite me i sami na serveru al sam valjd pogrjesio boju u ovom znaku ( ^ ) il negdje..pa se ne ubraja vise..a nemogu vidit kakvo je prije bilo...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





problemi problemi... Empty
PočaljiNaslov: Re: problemi problemi...   problemi problemi... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
problemi problemi...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: K*M :: Pitanja ?-
Skoči na: