Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jesmo li zaista Umno Bolesni?

Ići dole 
+14
Bratza
zex
Unrealt
Lucifer
F4ilure
SnipeRRR
bob
Doktor_snipbyheart
Modesty Blaise
Vrabac
Loody
Herr Otto Flick
Trinity
Fica
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
bob

bob


Broj poruka : 101
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 51
Lokacija : Skopje

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 02, 2011 10:09 am

svi vi bre koji ste napisali vise od 3 recenica ste bre umno bolesni What a Face

jel nemate pametnija posla kao na primer da dodjete malo da pucate
Nazad na vrh Ići dole
SnipeRRR

SnipeRRR


Broj poruka : 190
Datum upisa : 20.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Bosna and herzegovina

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 02, 2011 12:25 pm

bob ::
svi vi bre koji ste napisali vise od 3 recenica ste bre umno bolesni What a Face

jel nemate pametnija posla kao na primer da dodjete malo da pucate

hahahah tako je bobe legendo reci im Very Happy

ama ajde nezz sto se ovako prepirate bezveze,jer kao sto je doktor rekao ovo je virtualni svijet i ponekad recemo nesto sto ne trebamo u ljutnji nekoj i jbg.

ja sam bio u strongsima,dosta strongsa u kamenima pa nije nikakav problem Smile

Problem je sto ja kad odem na strongse forum i stavim jedan krajne ljep i dobar SS na tkojem bi ja svatkome cestitao oni meni lockaju teme i gluposti pricaju al aj nema veze.

i jednom kad je bio onaj mix war nekakav zakacio sam se sa cothom(neda lik scopa i neda) al ajde sve bi bio u redu da se i lucy tu ne mjesa i dobaciva kako cemo biti tim kad SnipeR-a dovedemo u red ^.-

Jako cijeni i postuje starije ljude i ako sam jedan od mladjih ovdje na ovoj cod sceni imam pravo glasa i misljenje svoje izraziti.
Pa tako cu reci da vi SB ste malo previse ponosni,neznate u nekim stvarima za salu(kao doktor ste,kad treba druge zajj onda je dobro al scim netko njega netko spusti na zemlju nastaje ljutnja.)

ajde opustite se,necu ja vama zamjeriti sto ste mi bezveze lockali teme i pisali neke bezvezne razloge ali kad opet napravim onako dobar svor opet cu doci na forum vas i staviti ga jer ipak jbg nema te vi dobrih igraca kao mi Razz

Trči trči pa jedan haha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Modesty Blaise

Modesty Blaise


Broj poruka : 69
Datum upisa : 09.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 02, 2011 1:09 pm

Trinity ::
Prvo, nube omiljeni, divno je sto mislis da se pise da ne bi meni bilo dosadno. Iako je moguce da ima nesto u tome:P mislim da je ipak veci razlog spomenuta turska trakavica...Pa nek ljudi rijese sta imaju, dosta vise tih timspikova Razz

Drugo, u obranu Doktora za ubijanje Billya - moram izjavit da je mene noob Otto ladno i namjerno ubio jer sam mu se s garandom u burgundy naguzila na mjesto za scope... Sto sam ja prihvatila ko opravdani kill i nisam se bunila...Eto, dakle smo ustanovili da Dr. neki ubojica nije, a sad da ustanovimo i ostalo. Steta nema Modestije da se konacno izjasni na temu.



Posle se neki pitaju zašto je forumska rospija , ne samo da mi je juče izdala naređenje da napišem priču , nego je uspela da me isproziva da odgovorim na već završenu temu po meni , jbg frka mi je veštica je to pa moram Razz

Sve je krenulo fino, Tijana je pozvala Doktora, mi prihvatili, spremni na duženje kao i uvek. Bilo je fino na početku, ali vremenom koliko god tolerancije da imam svemu dođe kraj, ako neke stvari po mom mišljenju nisu u redu, odnosno ako neko vremenom pokaže zaista loše osobine. Skupljalo se to vremenom, nzm ima li svrhe spomnjati sve prekinute warove, dobro se sećam onih 2-3 dana pre mog odmora kada nismo završili niti jedan war upravo zbog dotičnog, jer njemu izgleda samo scor je bitan, čim je u minusu krene prozivanje, vređanje, reconnect etc.
Prvi veći ispad, da tako kažem je bio vređanje Priesta koji je došao na ts, bez ikakvog razloga uz kasnije vađenje na pijanstvo, zatim sledi svađa s Bilijem, ne želim detalje iznositi više su nebitni, ali je bitno reći da je odmah sutradan tražio da igra war s nama i kad je dobio odgovor da sačeka, da završimo war s Bilijem, jer očigledno ne mogu igrati zajedno izjavio “pa nek ode Bili”. Nebitno je šta ko drugi misli i želi bitan je samo ON, sebično i samoživo po mom mišljenju, što se kasnije samo i potvrdilo kod poslednjeg “incidenta”, kada nas je bila gomila na ts-u (oko 10 mislim), našla sam war 7v7 najviše što se u tom trenutku nudilo. Neko nije hteo da igra više se i ne sećam tih sitnih detalja, Doktor nije bio na ts-u, prihvatila sam war i nismo ni ušli svi na server, a on je odmah krenuo sa spamom : ko je našo war? Što njega nema? I pored pokušaja da objasnim da nije bio tu, da nema takve ponude koja će uključiti sve nas , usledilo je već viđeno - Zašto ne izbaciš Priesta ? Zašto ne izbaciš Sharina? Uradila sam što sam jedino i mogla tog trenutka, javila pass i rekla nek uđe umesto mene, a zatim rekla i napisala da neću i ne želim više igrati s njim.
Možda bi sve to opet bilo oprošteno, zaboravljeno, tolerisano, ali je onda pokazao još jednu lošu osobinu dvoličnost, da ne upotrebim težu reč – na pitanje ostalih zašto sam ja izašla iskopirao je samo deo razgovora, koji njemu odgovora, kao uostalom što u postu preskače neke delove, zaboravlja napomenuti da je između svega bilo razgovora kada sam mu lično rekla i ukazala na neke stvari, tada je izjavljivao kako ceni iskrenost s moje strane, da bi me s druge strane u delu gde nemam pristup forumu prozivao kako nemam petlje da kažem čoveku u lice već samo iza leđa (jbg Dok – ozna sve dozna). Možda je bitno reći da nije s moje strane dobio zabranu na ts-u, to nisam tražila. Jel se zapitao možda da i drugima nije zasmetalo takvo ponašanje? Možda se drugi ne upuštaju toliko, nismo svi isti konačno, ali ja ne mogu da se pretvaram da mi je prijatno i zabavno da provodim vreme sa nekim ko je pokazao toliko loših osobina, ipak ispred skilla stavljam samog čoveka. Nije bitno ono što poseduješ, nego ko si.
Sve u svemu, vremenom detalji nestaju i ostane samo ljuštura od cele price, jer ljudi će zaboraviti šta si rekao, ljudi će zaboraviti šta si učinio, ali neće zaboraviti kakve si osećaje u njima pobudio.
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Prijedor

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 02, 2011 1:28 pm

Gledaj ovako mody....to ako sam nekome nesto pisao da haxa il smo izlazili kao sto kazes to je zato sto sam u ovoj igri prosao mnogo vise klanova i igraca i svega od tebe poznam chitera pre nego sto ti skontas imas li cigaru u ustima il nemas....
Kao drugo ja da sam neki lik (umisljeni pro) kao sto ti kazes,mislis da bih ja nekad odigrao war sa tobom? zapitaj se.....
A gle ovako ja da sam to tako rekao kao sto ti kazes onda bih rekao kriv sam zabrljao sam i oke... "Zašto ne izbaciš Priesta ? Zašto ne izbaciš Sharina?" al ja sam ovim recima rekao("kako nisi zaboravila zvati na war prista il sarana" ),a koje si ti protumacila kako si rekla......
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 02, 2011 9:11 pm

Aha... Snipperu znaci Strongovi lockaju teme sa lijepim ss-ovima kakve bi svako pozelio na svom forumu, a Cotha Omar mu ne da scope...Skrtica vlaska Razz

Modestija napisala drugi dio opere Ljubav i zloba i veli da je doktor razocaro ko osoba i da popravka tu nema jer je on tip Me myself and I sto njoj ne mirise...

A Doktor...E njemu treba zabranit da usta otvara opce jer uvrijedi i kad oce bit ljubazan:P Suti moj djecace plavi.
Dolazimo do zakljucka da sapunica ide i sljedecu sezonu izgleda Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Moram dodat, jer je vazno - Kameni i zi Strongz osim postenog i ocekivanog klanskog rivalstva koje se razrjesava warovima (koje kameni dobivaju, ahhh, sry, bolji smo:P Laughing ) nisu imali i nece imat problema u komunikaciji.
Ovo sto se trenutno prezentira ko medju-klanska problematika su osobne razmirice clanova i ne odrazava stajalista klanova. Ni kamenih, ni strongsa.
Ako pojedini ljudi i ne mogu zajedno trenutno, to ne znaci da klanovi imaju bilo sto s tim. Cisto da se ne pomijesa.

Josi ovo - Doktor je bez sumnje naporan tip kome je diplomacija potpuno strani pojam i ima velike probleme s ogromnim egom, sto se vidi iz svakog posta. Ali da su nub ili vrabac npr. bili u situaciji u kojoj je bila Modestija i da ih je poceo pilit sto ga nisu zvali odjebali bi ga ladno i rekli da su zvali onog koga oce i nek ceka sljedeci war. I tu bi to zavrsilo.
Ne moraju nam se svi svidjat, i svako od nas ima ljude koji su mu simpaticniji od drugih i radije se s njima druzi. Kazes posteno sta imas i problema nema, prihvati se. Iskrenost je na duze staze puno bolja opcija od pokusaja da svima ugodimo.




Nazad na vrh Ići dole
F4ilure

F4ilure


Broj poruka : 7
Datum upisa : 01.11.2011
Lokacija : Zabreg

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 02, 2011 9:31 pm

3n za predsjednicu Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 941308610
Ajd dobro, barem glasnogovornicu Kamenih cheers
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 02, 2011 11:16 pm

Ah koji romanopisci.

Cujte, vecina me poznaje, koliko toliko, ali ja mislim da 90% vas zna da nikoga ne bih uvredio, i da su moje uvreda upucene ljudima koji su meni sipmaticni i dragi. Ako mi neko ne odgovara, odem po strani i sta me boli... Nije da nisam kulturan i fin :PP Izvini Cotha, al to sto mi dodje nalet na TS-u ne znaci da sam prasica, nego jbg, nekad se pogodi tako, nekad nemam gasove, zavisi sta jedem pig ahahah o Boze... I da, imam sarama, al sto bi to pokazivao na TS-u Razz.
A verovatno ste i primetili, kada se pocne neka zategnutija prica na TS, Otto i ja probamo malo to da opustimo, jer nismo navikli na to.

E sad, Kameni. Opstajemo ovih 5 godina zbog toga sto smo toliko rastereceni, u smislu da nikoga ne ogranicavamo, nikoga ne teramo ni na nista, i mozda zato sto smo zaista budale. Ali one pozitivne budale. Evo cekam da mi Ludi dodje u Bg, da se ubijemo ko prasci pig
Nepamtim, kada smo bili primorani da nekog izbacimo iz klana, zato sto je taj bio cheater, ili sto je nekog vredjao, a razlog je jer je 90% nas mentalno zrelo, i akoproblem nastane resice ga te dve strane. U klan smo primali pre svega ljude koji znaju da se zajebavaju, a ne dobre igrace, vecini to nije bitno... Slazem se sa Ottom, klanove ne treba mesati.

A nemam nikakav problem doci kod vas na TS, prethodnih par dana svaki dan sam tu, da nam vi smetate, ili da ste mi rivali, ne bih tako pristupio...

Najiskrenije, mene nije stalo toliko do toga da se mesam, jednom sam probao, pa sam ja posle ispao kriv. Vaznije mi je da ja budem cist pred svima, a to sto je neko zajebao, njegov problem...

A takav je i mentalitet KM. Pocevsi od Serifa, 80% drugaciji od brata mu Dubravka. Videlo se da Serif svaki dan sve vise pusta nama da se ukljucimo u Administraciju klana, pre svega Vrabac (koji nece da prihvati ni jednu funkciju, pica Razz ) , Otto, Korg i ja. Prvo smo bili War Ldr, pa Moderatori, administratori i sva ta sranja i videlo se da Serif polako planira reci zbogom...

Ponavljam, ja NECU da garantujem ni za jednog KM, niti ocu da preuzmem njegovu krivicu, a samim tim ocu da ogradim i klan od toga, jer potrebe nema mesati jedne clanove kao sto su npr. Bob, Tesla, Joja, Milka itd koji nemaju dodirnih tacaka sa ovom temom.

Sve u svemu, kako vi ocete, zreli ste, pametni, i ako vi sami ne mozete da resite situaciju sta ja da vam radim. Bice ovako kako je, meni ne smeta. Smile

I da, ako vam smeta moje podjebavanje, prihvatite da ste mi dragi Razz a ako ne mozete, ko vas ..be Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 825224923
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Prijedor

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 03, 2011 12:51 am

Sve vise sto citam postove od trin sve vise i vise mi se dopada....xD
Slazem se klanovi nemaju veze sa ovom raspravom izmedju mody i mene,tako da pojedinci ne misle da se sprema "krvnicki rat" izmedju ova dva klana Razz

Meni je drago sto je trin pocela neku temu da smo malo usli u raspravu ja i mody...da se to vise rijesi na ovaj il na onaj nacin....samo meni je najvise bezvze radi ljudi koji igraju sa nama koji moraju da odluce ocel samnom il sa njom igrat war i stavljamo ih u nezgodnu situaciju...i tako ce bit svako vece :S
Zato sam fino predlozio mody ne mora ona mene gotivini i slicno nek igramo war radi ljudi koji su oko nas.....a to sto se mi "ne podnosimo il podnosimo" manje vise,i nista nije htjela da odgovori Razz

Samo ovi moji K*M nesto previse govore necemo preuzimat krivicu bla bla...pa jel vas neko tjera to?? Very Happy Razz
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 03, 2011 3:41 am

Poz Drugari Smile
Nema me sto vecina znaju, u SRB sam Smile yeah! pijem "drogiram" se i loodim po ceo dan Smile Nemam vemena ni za devojku a tek za cod Smile Ali tu sam , pratim vas iz SENKE Wink
Vidim vodi se neka polemika neke rasprave, nisam mogao sve da procitam, nemate pojma koliko me mrzelo, ali mislim da znam o cemu se radi, tj upoznat sam Smile
Necu da mesam moje prstice, samo hocu da "kazem" da mi je drago kad me neko pozove na war bilo to ekipa ajde nazovi "Mody ekipa" Wink ili moji verni Kameni noobovvi Wink uvek je Zeanje na TS-u Fica, Otto Doca Smile Nekad mislim da je bolje sedeti na za kompom nego izaci malo napolje.
Nov sam u KM, a na Cod-u vec 4,5 god Wink Krivo mi je kad se tako "posvadja" neko, a *ebemu misha pa nije sve u codu sto i sami znate, kapiram i da nekad mora covek i da se istrese malo, neko to radi cutanjem a neko malo burnije Smile ali ja nikome ne zameram kad se na mene neko ljuti, jer znam da dooosta smaram sa igranjem, tipa "ajde jbt na war" "ajde jos jedan" itd... Smile
I sta znam da vam napisem jos..zezajte se i pucajte!
P.s. Voli vas Loody Very Happy YEAH!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 03, 2011 6:16 am

evo da se ponovo nadovezem..

@Doktor-i ja sam mislio da smo ok frendovi ispocetka dok se nisam svaki put upoznavao sa tvojim vec spomenutim egom,sto ti ne mogu zamjerat jer nas ima svakakvih...iako treba bit realan pa se malo zapitaj koliko se je puta neko od nas i prije tvog dolaska i za vrijeme prisustva posvadjao..igrali smo skupa nekih 2 mjeseca ako se ne varam a ti sad probaj izbrojat koliko si se ti puta s bilo kim posvadjao u tom periodu..razlog i osoba nebitna..a sto se tice tog blokiranja s xf i fb sve ce ti reci da si ti PRVI koji je to dozivio s moje strane...Zasto??da ga jebes nije do mene..

@SnipeRRR-sto se tice tvog posta na SB forumu,i sam znas na koji nacin si otisao iz tog klana(to je dio u koji se necu mjesat jer nisam tad bio u SB)i moras shvatit da se taj dio tim ljudima nije nikako svidio i ne mozes ocekivat nekakvu drugu reakciju od njih..al to rijesi s njima..
Sto se tice mix-a i snipa-ako malo vratis film unazad sjeti se da smo i prije toga igrali skupa,kad si pitao moze snip?moj odgovor je bio "np"..dolazimo na taj famozni mix di ja prvi uzimam snip..igram ma da me nije bas islo(kao inace,burg,3 padaju na krosu sa 1 metkom Razz )..EE sad pocinje tvoje podjebavanje daj meni ja sam bolji(mozda i jesi,al mozda)na to podjebavanje ja odgovaram principom i inatom(sta mi jako dobro ide)tj nedam ti snip..mjenjamo strane(brit-ger)Loody uzima snip kako bi smirio situaciju da se ja i ti ne prepiremo ko ce uzet(pohvalno od njega Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 1626044921 )ali ti ocito to ne vidis te nastavljas sa svojim provokacijama na koje je jbg al ne mogu ostat duzan..dogodilo se sta se dogodilo..i da,pitaj doktora da li sam se ja ikad naljutio i poceo mu srat na waru da mi da snip jer da on ne zna..

@Otto-veci dio sam skuzio i slazem se s tobom..I opet naglasavam da zajebanciju vas par u potpunosti razumijem i dapace ukljucim se u nju,pa makar bilo i na moj racun,al i treba naglasit kako ima tu provokacija koje nisu izrecene u sali(ne mislim niti na ficinu niti jojinu izjavu one veceri)

@Fica-pricaj sat oces al ostajes pig pig ..nisam se ja toliko iznervirao na tu tvoju zajebanciju valjda me poznajes toliko da znas da se i ja zajebavam u svakoj situaciji(pogledaj mi user name na vasem forumu)ta tvoja zajebancija je zapravo bila samo povod se sve ovo jednom rijesi i da svi koji pricaju okolo to kazu tu..pa kud puklo..

Suma sumarum:onaj moj prvi post je protumacen kao izjava da se ponizavaju SB,iako ja nisam bas ba to mislio,mozda je tako izgledalo,al moj post je bio prvenstveno pokusaj da se rasciste neke stvari ali ne klanski nego izmedju ljudi pojedinacno(i ja spadam u te pojedinacne)jer smatram da nije u redu da se okolo pricaju svakave stvari a tu di bi se to trebalo rijesit ni traga ni glasa..mislim da su ovako neke stvari razrjesene iako ne sve i da se sad zna sta ko o kome misli..
Ja prvi ne zelim ulazit u bilo kakav sukob niti s bilo kim,kome ne dira ne diram ga,ako mi ne pase(blokam ga na xf i fb Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 569018088 )i tu je prici kraj...prema tome (vec je receno)kome neko smeta nek se ne obraca toj osobi,a ne ga samo jos podjebavat i prozivat na ovaj ili onaj nacin n treba nam to,kako meni tako ni vama.. eto toliko od mene u ovoj temi,a sad odite trenirat i ucit pa mozda jedan dan budete PRO kao ja npr. Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 569018088 Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 569018088 Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 569018088 Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 569018088

P.S. trin nadjes li mi neku pravopisnu gresku(a hoces) ne spominji je ne zanima me i naljuti cu se ..Tuko Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
SnipeRRR

SnipeRRR


Broj poruka : 190
Datum upisa : 20.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Bosna and herzegovina

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 03, 2011 6:27 am

sve u redu al sto ovo napisa Razz


Ubica Kamenih ::
a sad odite trenirat i ucit pa mozda jedan dan budete PRO kao ja npr. Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 569018088 Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 569018088 Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 569018088 Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 569018088

ma ajde necu dalje raspravljati jer samo cemo jos vise pokvariti stvar al moram ti odg na ono u vez scopa

mi kad igramo war ja se ne ljutim na doktora jer na SD igra bolje od mene sa scopom i tu nema price

kad je slabiji war on meni da sopce i tako to ide

kad meni ide lose scopom dam drugom i to je to

tako si i ti trebao postupiti jer nije te islo nesto onu vecer mda opet mozda sam se i ja naljutio malo bezveze ali provokacije nisu bile samo sa moje strane to ti jako dobro znas al eto bilo proslo i ne ponovilo se Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 03, 2011 6:43 am

cuj me..to sam napisao jer svi kazu da se zajebavaju pa valjda i ja smijem..

a za scope..ja bi ti ga i dao(mislim na snip da ne bude zabune Very Happy ) jer me nije islo da nisi poceo s provokacijama,napisao sam da je kasnije bio inat.

isto sam napisao da necu ostat duzan nikome pa ni tebi u tom slucaju tako da..

i naglasio sam da se ne ljutim na nikog(toliko)pa ni na tebe al nek se stvari moraju znat...
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 03, 2011 7:01 am

Toliko je toga napisano da trenutno imam snage samo za ovo - Cota magarce gnjilih kopita, nisi pravopisno pogrijesio skoro nista do samog kraja koji citiram jer je spesl - "P.S. trin nadjes li mi neku pravopisnu gresku(a hoces) ne spominji je ne zanima me i naljuti cu se ..Tuko."

Posto te ne zanima moram ti napisat:P A sad digni njonju, nije red da samo Doktor ore po nebu, moraju i strongsi imat konja za trku Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 569018088 Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 569018088 Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 569018088
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 03, 2011 7:38 am

cotha fino si to sve srocio,steta sto nema joje da kaze nesto da popadamo s noga

@ sniper-jel ti oces mene da ubijes od smjeha sa ovim ss om i scopom ???

drugo za ovu vazniju temu sa vasim problemom oko doktora,mislim da ste pogrijesili sa svojim postupkom..ne kazem da jenko kriv i nije kriv samo ste trebali drugacije postupit.Po meni je pametnije bilo da mu ukazete na to nesto sto se vama ne svidja i dat mu do znanja da on treba da se prilagodi ekipi a ne ekipa njemu.ovako su najvise najebali ljudi koji nisu nista krivi
NPR zovne te mi vi na war,doktor mi spama kad cemo igrat,onda ja zovnem vrabca
a on meni kaze a jebga poceh s ovima pa njemu glupo a da ne pricam koliko se tu hit sjebo
Tako vidite sta cete radi ovih ljudi koje dovodite u malo nezgodnu situaciju,meni je najlakse poludit i poslat sve u kurac a to se moze lako desit jer nemam para za nikakve opijate vec duze vrijeme Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 569018088



Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 03, 2011 8:15 am

Jebo temu, dajte mu da pije! Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 569018088 Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 569018088
Nazad na vrh Ići dole
Lucifer

Lucifer


Broj poruka : 9
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimePet Nov 04, 2011 12:04 am

Ajmo,di je zapelo Sad propustio sam par epizoda na tv od seherezade pa mi ovo dodje kao dobra zamjena Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 569018088

Moram malo i ja kakiti kad vec svi kake...

Necu se kaciti teme TS doktora sehrezade jer nemam pojma ko tu kaki vise

nego osvrt malo na SB vs KM..

Svi znate da smo mi fun ekipa i war-ovi nam nisu prioritet kao i sto znate da igramo na nabrijanom modu tako da ove usporedbe ko je bolji nemaju neke dodirne tocke.....vi ste bolji na defolt serveru mi na nasem modu i to je to,odigrali smo 2-3 wara sa vama a cak smo jedan i dobili affraid
ovaj zadnji smo izgubili sa po 20-30 killova razlike po mapi sto ce reci da nismo tako ni losi s obzirom da smo noobovi koji igraju na nabrijanom modu geek
Skidam kapu..bolji ste.
A medjuljudski odnosi nas i vas...mislim da su Ok,dobra ekipa dobri ljudi,volite se zajebavat kao i mi...svi su mi Ok osim pokojeg narcisa ala N@ koji dodje kod nas na forum i ko ..biiiip.. stavlja neki "pro" ss geek
Evo reci cu i tu...ti si pro ja noob,jel sad u redu i jel ti srce na mjestu Razz

Jaooooo sto "benzin" zna zalaliti vatru Rolling Eyes

Pozz noob-ovi pozdravlja vas proooo Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 769325504 hihihi

ee,dobri vam ovi emotikoni

Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimePet Nov 04, 2011 12:11 am

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 2365168915 Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 1196558182
Nazad na vrh Ići dole
Lucifer

Lucifer


Broj poruka : 9
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimePet Nov 04, 2011 12:28 am

E da,zaboravih reci........Cota pig smrade jedan,ovdje pises knjige a kod nas su ti postovi tipa... hihihi , hehehehe , lol

ajde tamo i hocu bar deset strana da si napisao Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 4031127960
Nazad na vrh Ići dole
SnipeRRR

SnipeRRR


Broj poruka : 190
Datum upisa : 20.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Bosna and herzegovina

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimePet Nov 04, 2011 3:26 am

ako sam ja pro noob sta si ti onda?Very Happy
low nobb?
hahah
i opet cu doci malo na vas forum da ti pokazem sta je pro noob Razz
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimePet Nov 04, 2011 4:32 am

sniper prvo nisi skonto sta je covjek reko a drugo vise mi je pun k*** tvog ssa,mi smo ih svi napravilii 15 puta boljih pa se nismo toliko palili.
moj ti je savjet da uvidis da si low pa se neces toliko palit oko tih stvari,recimo kao ja,fica ili lucifer jer tec tako moc napredovat bez mnogo opterecenja
ovo nije klan tipa vojnici, lav itd gje svak moze da sere.postoji neko postovanje i pravila a ti u zadnje vrijeme mnogo kakis,te sa cotom za sniper te sa luciferom ss te psujes na warove,malo pripazi
imas ovdje forum pa kaci sta te volja
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 10, 2011 7:15 am

S obzirom na vijest na koju sam naletila cini mi se da je Cota u krivom klanu... Rolling Eyes
Pretpostavljam da je ovaj tip Vajt? Stvari bas izmicu kontroli, ccc

http://hrvijesti.com/novo/vijest-64717-uhvacen-u-preljubu-na-grupnoj-seansi.html
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 10, 2011 8:22 am

Trinity ::
S obzirom na vijest na koju sam naletila cini mi se da je Cota u krivom klanu... Rolling Eyes
Pretpostavljam da je ovaj tip Vajt? Stvari bas izmicu kontroli, ccc

http://hrvijesti.com/novo/vijest-64717-uhvacen-u-preljubu-na-grupnoj-seansi.html

sreco vajt je bio u ulozi snimatelja samo...nista drugo.. Twisted Evil Twisted Evil afro
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 10, 2011 8:58 am

Znaci kad nisi na bageru onda si na ...Ovaj, pornografises jel? Sad mi je jasniji tvoj avatar na strongsima, a iz kojeg ti je to filma? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Unrealt




Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.11.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 20, 2011 8:33 am

Prvo da pozdravim sve kamene i strong boyse a poseban pozdrav teta Trinity Smile
Prava ste spanska serija samo na balkanski nacin. Daj opustite se i uzivajte u igri.


P.S

Menadzer poslozi ekipu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 20, 2011 8:38 am

Oooo moje postovanje General BL Smile)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jesmo li zaista Umno Bolesni?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Umno poremeceni

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Zabava :: Svastara-
Skoči na: