Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jesmo li zaista Umno Bolesni?

Ići dole 
+14
Bratza
zex
Unrealt
Lucifer
F4ilure
SnipeRRR
bob
Doktor_snipbyheart
Modesty Blaise
Vrabac
Loody
Herr Otto Flick
Trinity
Fica
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimePon Dec 05, 2011 10:30 pm

Mozda da bi ga opet ugledala na sahrani svoje sestre? Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 1196558182
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 06, 2011 6:32 am

vjerovatno joj je on tata
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 27, 2011 10:39 am

Fica ::
Mozda da bi ga opet ugledala na sahrani svoje sestre? Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 1196558182

Ovo i meni palo na um. Ako i nisam psihopat razmisljam ko Fico...Dovoljno da se zabrinem What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 27, 2011 10:54 am

Odgovorio je Zex na Strongsima. Da 3n, ovo jeste bio tacan odgovor hahahah sto znaci da smo psycho
Nazad na vrh Ići dole
Bratza

Bratza


Broj poruka : 147
Datum upisa : 28.11.2011
Godina : 36
Lokacija : Mostar

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 27, 2011 11:50 am

Herr Otto Flick ::
Pa rekLo bi se da da :DDD

Za par nas sam siguran a i ostali nisu daleko..istina ima i normalnih ali u svako stadu ima crnih ovaca hahaa lol!
normLNI???? šta je to ne da je sve luđe od paravinje nego i seratori teški affraid
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 27, 2011 12:12 pm

Fica ::
Odgovorio je Zex na Strongsima. Da 3n, ovo jeste bio tacan odgovor hahahah sto znaci da smo psycho

Konacno imamo pravu dijagnozu Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Milka

Milka


Broj poruka : 41
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 30
Lokacija : Becej

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:32 am

Posto vidim da su se svi raspisali odlucila sam da I ja napisem sto sta pametno(ako je to moguce Razz).Ovde sam napisala par reci o nekim clanovima klana(o kojima znam nesto I koje sam imala prilike da bolje upoznam).
Pa da pocnem:

Kameni*Momak/Fica-Jedan od osnivaca,vlasnik glavnog staba.Veceg ludaka necete upoznati.Neverovatne glasovne sposobnosti.Za njega vazi ona stara “Bolje napolje nego unutra” pa sad vi shvatite kako hocete.Najveca slabost-sarma.Omiljena pesma- https://www.youtube.com/watch?v=8TBJz4TykxM

Kameni*Momak/Otto-Jos jedan od osnivaca,glavni administrator.Njegova specijalnost je ispijanje piva.Fica I Otto u tandemu su nemoguci.Zaduzen je za odrzavanje servera(grabljenje,sakupljanje grancica I caura,glancanje mitraljeza,sisanje simsira,podmazivanje kamiona I tenkova,dovlacenje frisko uginulih krava na bojno polje).I da,Otto igram war samo za Novu godinu I Bozic.

Kameni*Momak/Doktor-Neuracunljiv,iskren,bez dlake na jeziku.Uglavnom najvise dominira na serveru.Glavna slabost-los score na serveru.Uzrecica “Nije da se hvalim,ali najjaci sam”.Omiljeno oruzije-Sniper? Did u mean - God?(nema mu ravnog).Kao I Fica ima neverovatno glasvone sposobnosti(neprikosnoveni tandem).Morate da ih cujete.. https://www.youtube.com/watch?v=jwGE6C_eU5c.

Kameni*Momak/Korg-Takodje jedan od glavnih.Zaduzen za atmosveru na ts-u.Pored toga hoce nekad I usi da probije svojim vristanjem,ali Boze moj,valja se.Inace moj buduci kolega,hemicar.Nemilosrdan prema citerima.Glavna slabost mu je kad kazu da je los igras (Korg ja kazem da si pro,samo nemoj da se ljutis Razz).I moze li jedno uzicko?Samo za moju dusu Very Happy

Kameni*Momak/3n-Sa njom nisam imala prilike da razgovaram,ali bice nadam se(verovatno kad zeznem nesto kao Doktor,pa da me prevaspita Razz).Medjutim iz pojedinih postova I iz price ostalih clanova moze se zakljuciti par stvari.Krvolocna,jednistveni predator,veoma inteligentna I bez dlake na jeziku.

Kameni*Momak/Sniper? Did u mean - God?-Zaduzen za registraciju regruta I proveru dokumenata.I znam samo jos jednu stvar,Sniper? Did u mean - God? uvek resava Razz Very Happy

Kameni*Momak/Zax-Igrac koji dan I noc visi na cod-u I xf-u.Ima uzrecicu kao i Doktor “Nije da se hvalim..”.Zaduzen je za odrzavanje mira na serveru.Glavna slabost-bombe i Kojuposlukuporat Smile

Pocasni clan-Hitman-Pomogao je osnivacima oko servera I foruma.Uvek je tu ako zatreba neka pomoc ili usluga.Najhumaniji medju clanovima.Trenutno je zaposlen pa je malo manje sa nama,mada bice bolje Very Happy
Toliko od mene za sada Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
kojuposlukuporat

kojuposlukuporat


Broj poruka : 99
Datum upisa : 18.12.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:39 am

Milka daj i mene recenziraj molim te Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 825224923
Nazad na vrh Ići dole
Milka

Milka


Broj poruka : 41
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 30
Lokacija : Becej

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:41 am

Pa trebala bih da porazgovaram sa tobom pa cu onda Razz Smile
Nazad na vrh Ići dole
kojuposlukuporat

kojuposlukuporat


Broj poruka : 99
Datum upisa : 18.12.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:42 am

Milka ::
Pa trebala bih da porazgovaram sa tobom pa cu onda Razz Smile

zelis me odvuc u krevet,ZNAM JA TAKVE!!! sve ste iste,a ja tako slab Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 1196558182 Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 825224923
Nazad na vrh Ići dole
zax

zax


Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.12.2011
Godina : 29
Lokacija : BiH

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:42 am

cheers ti bi sad rekla da sam ja no lifer(strava) xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ping-kings.com
Milka

Milka


Broj poruka : 41
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 30
Lokacija : Becej

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:43 am

Pa znas kako ...Da imas nesto tamo medju nogama mozda bih i htela da idem sa tobom u krevet,ali posto nemas nista nisi ti te srece
Nazad na vrh Ići dole
kojuposlukuporat

kojuposlukuporat


Broj poruka : 99
Datum upisa : 18.12.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:44 am

Milka ::
Pa znas kako ...Da imas nesto tamo medju nogama mozda bih i htela da idem sa tobom u krevet,ali posto nemas nista nisi ti te srece

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 3018619396
Nazad na vrh Ići dole
Milka

Milka


Broj poruka : 41
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 30
Lokacija : Becej

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:46 am

Hahaha Zax pa nisi daleko Razz (fantazija)
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Prijedor

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:49 am

Daj ljudi skupite nesto para da ja i fica CD snimimo, necemo za grand to da znate.....uzecemo muzicku kucu RENOME....AHAHAHHAHA xD
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:50 am

e jdan posluka,oce da te iskoristi tako mladog naivnog ccccc
Nazad na vrh Ići dole
zax

zax


Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.12.2011
Godina : 29
Lokacija : BiH

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:51 am

Doktor_snipbyheart ::
Daj ljudi skupite nesto para da ja i fica CD snimimo, necemo za grand to da znate.....uzecemo muzicku kucu RENOME....AHAHAHHAHA xD
HAHAHA pa np samo broj ziro racuna ostavi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ping-kings.com
kojuposlukuporat

kojuposlukuporat


Broj poruka : 99
Datum upisa : 18.12.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:52 am

Herr Otto Flick ::
e jdan posluka,oce da te iskoristi tako mladog naivnog ccccc

sve su me tako iskoristile i odbacile poput psa nakon toga Sad

dosta vise iskoristavanja,nemogu 20 puta tjedno bit iskoristen!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:55 am

doktore zaboravio si marka gatala velikog pjesnika i umjetnika
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Prijedor

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 4:59 am

A jebiga otto,ko ce se svih sjetiti :S

A koliko sam skontao rekla je da su fica i otto zajedno nemoguci u ispijanju piva,dajem ruku da ih ja i vrabac ponapijamo da nece znati gdje gone...Razz
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 5:02 am

FICo je vise za rakiju a ja za pivo .to je udarna kombinacija s tim da ja u tim ubacujem zobera tako da necete imat sanse.nadjite jos jednog pa 3 vs 3 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Prijedor

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 5:03 am

Ma igracemo 2v3 nema problema......Smile Gina & Doca own Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 6:45 am

cheers Moj naklon gdjice Milka Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 3596227959
Nazad na vrh Ići dole
SERBIA - Tweety

SERBIA - Tweety


Broj poruka : 63
Datum upisa : 25.11.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 7:13 am

sto se tice piva svi ste kese jbg ....
Nazad na vrh Ići dole
zax

zax


Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.12.2011
Godina : 29
Lokacija : BiH

Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 14, 2012 7:27 am

SERBIA - Tweety ::
sto se tice piva svi ste kese jbg ....

to kralju reci im Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ping-kings.com
Sponsored content





Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jesmo li zaista Umno Bolesni?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Umno poremeceni

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Zabava :: Svastara-
Skoči na: